Tuosta chatista löysin itsekin 22-vuotiaan kauniin ja älykkään naisen http://randomi.fi/sukupuoli/
Itse olen 27-vuotias mies. Nyt olemme jo naimisissa ja ensimmäinen lapsi syntyy kesällä. Eli tuohon chattiin vaan kaikki sinkkumiehet, niin saatte todeta, kuinka valtavasti fiksuja ja kauniita nuoria sinkkunaisia Suomesta löytyy.
Itse olen 27-vuotias mies. Nyt olemme jo naimisissa ja ensimmäinen lapsi syntyy kesällä. Eli tuohon chattiin vaan kaikki sinkkumiehet, niin saatte todeta, kuinka valtavasti fiksuja ja kauniita nuoria sinkkunaisia Suomesta löytyy.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Noh, äijät! Eikö siellä jo hihkuta onnesta kun vihdoin sanotaan, että löytyy saalista – ehkä jopa kaikkein epätoivoisimmillekin?
Ei se riitä että sanotaan että löytyy saalista, kun totuus on kuitenkin ijotain han muuta. Itselläni koko sivut eivät edes toimi, joten en osaa sen enempää asiaa kommentoida.
Aivan loistava paikka. Ehdin olla tuolla n. 20 min. ja nyt on sovittu treffit 21 v naisen kanssa iltapäiväksi.
provo.
Anna tilinumerosi niin lähetän sulle rahaa.
Näyttää aika paskalta tuo sivu.
Joo mä menin ton chattiin ni siel oli joku 14 kesäne friidu kun itse olen yli 30. Mitä vit.tua, koht varmaan sulee syyte pedofiiliasta.
It's a trap!
Ja siel on jotain saa.tanan teinejä puhumas törkeitä
"Noh, äijät! Eikö siellä jo hihkuta onnesta kun vihdoin sanotaan, että löytyy saalista – ehkä jopa kaikkein epätoivoisimmillekin?"
Ei uskalla, turahti jännityspaskat housuun.
ihan pebasta oli tuo chatti, heti kun ilmoitin ikäni niin katkaistiin yhteys, siellä on vaan jotain pikkupilluja
Hyvännäköisiä teini-tissejä siellä.
Tämäkin palsta on näköjään täysin hiljentynyt, kun melkein kaikki täällä kirjoitelleet sinkkumiehet ovat löytäneet itselleen naisen tuon seuranhakuchatin kautta.
Kerkesin käydä 10min tuolla, ja nyt tärppäsi ja menemme naimisiin jo huomenna :) olen niin onnellinen :)
Onneksi olkoon sinulle naimimiinmenon johdosta:)
Tuol chatis on pelkkiä teinejä jotka ei osaa edes puhua.
Siellä varmaan ATM:tkin pakotetaan seksiin. Irstasta.
Joo, jos haluaa pedofilia syytteitä niin sinne vaan.. ei pitäisi markkinoida tollaista teinisivua täällä missä ymmärtääkseni "aikuiset" käyvät.
Kuten yleensä, sekin oikeussyyte olisi tekaistu ja pirullinen. Randomin säännöissä ei sanota, että täysi-ikäiset eivät saa tehdä sinne profiilia. Juttelin eilen erään 22-vuotiaan kanssa. Randomi on myös ainoa ja huippu videochatti.
Hahah. Jotain 13 vuotiaita kekaroita suurin osa. Jos ei tuolla ala tuntea itseään vanhaksi, niin ei sitten missään. Joillekin lapsenraiskaajille sopiva paikka.