Krista vain häpäisi ittensä
Ja pop laulajan ura loppu siihen. Tulee katoomaan pois unohduksen suohon.
Ja pop laulajan ura loppu siihen. Tulee katoomaan pois unohduksen suohon.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Käypä katsomassa Amen-video. Siihen verrattuna viisubiisi on enkelten sinfoniaa.
Paree on
http://www.youtube.com/watch?v=uyA0NI4Fwe0
Jos nyt ei häpäissyt, mutta noloa kuitenin. Täytyy osata ottaa muutkin ihmiset huomioon, kun lähtee maailmalle. Ei siellä pidä sooloilla vaan täytyy osata käyttäytyä kuten kuuluu. Sitten vielä puhuu voitosta ja historiallisesta teosta.
Ja nyt haluaa Hollywoodiin. Samaa sarjaa näiden Tuksujen kanssa.
Hollywoodiinko????? Krista?????
Vaatteet ovat jo vähenneet videosta päätellen. BTW, Hollywoodissa on myös iso aikuisviihdebisneskeskittymä.
Joo, juurikin sinne. En juuri koskaan osta lööppilehtiä kuten Iltalehti tai Ilta-Sanomat, mutta sain sellaisen käsiini hiljattain. Siellä Krista nimenomaan sanoi että "tähtään Hollywoodiin".
Jos satut sellaisen lehden näkemään, niin samassa numerossa oli päälööppinä lappilaisen tytön kuolema Kreikassa, ja myrkylliset pavut.