Ihannemiehen piirteitä

Kysyisin NAISILTA että mitkä ovat ihannemiehenne piirteitä. Eli minkälainen mies kiinnostaa eniten?
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

''Mies isolla M:llä!''

Äänestä

Miksi tästä piti aloittaa uusi ketju, kun on olemassa jo esim. "mitä nainen mieheltä haluaa" -keju ym. ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yksi mies kirjoitti:

Kysyisin NAISILTA että mitkä ovat ihannemiehenne piirteitä. Eli minkälainen mies kiinnostaa eniten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu