Koska porasit viimeksi? :)

Minä eilen. Timantilla. :)
12179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Minä vartti sitten, kyyneliä.

Äänestä

"Jos helmiä kyyneleet ois"...

Äänestä

Muutama viikko sitten.

Pari oikeamittaista reikää piti saada muoviseen laitekoteloon ja koloihin kumitiivisteet ympättyä. Hyvin meni sekä poraus että ymppäys.

https://www.youtube.com/watch?v=mCaOtS3AyG0

Äänestä

Mää en poraa. Mää piikkaan ja raurotan.

Äänestä

Tänään, ehkä

Äänestä

Itkekää joskus ihan, vaikka vain kyynelkanavien takia.

Äänestä

Poraan 8 tuntia päivässä.

Äänestä

Kohta siitä alkaa olla sellaiset kolme vuotta. U-poralla porasin:)

Äänestä

Oliko hyvä? Jos on iso pora, ehkä?

Äänestä

oli kaikkea pientä asennettavaa, mihin piti reiät olla valmiina :)

Äänestä

Noin 3 vuotta sitten, muuton yhteydessä, piti saada taulukoukkuja uuden kodin seiniin. Porasin vain muutaman, oli parasta delegoida se homma kykenevämmälle henkilölle. Pysyy ne, ei ne ole vielä alas tipahtaneet. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


genio mente kirjoitti:

Minä eilen. Timantilla. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu