Parisuhde itsensä kanssa?

täynnä itseä

Mä oon niin täynnä itseä, että mä päätin mennä parisuhteeseen just hetki sitten mun oikean käden kanssa, itse olen mies.

Edut nousevat täten haittoja paljon suuremmaksi. Käsi tottelee jokaista käskyäni, joka tulee aivokeskuksesta. Saan seksiä niin usein kuin haluan, käyttämällä kättäni pöksyissä tarpeen vaatiessa, joskus jopa useita kertoja päivässä. Käsi ei nalkuta minulle, vaan vaikenee kaikissa tilanteissa, ja on uskollinen viimeiseen asti eikä petä minua koskaan menemällä salaa vieraisiin pöksyihin, ilman lupaani. Käteni täyttää siis kaikki odotukseni.

Hurraa minä ja oikea käteni, hurraa! Enkä välitä paskaakaan siitä mitä muut sanoo, tämä parisuhde ja tämä käteni on minulle rakkahin ja kallehin aarre maan päällä, aamen.

5

204

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Käsi Meidän

      Käsi meidän, joka olet housuissa.
      Pyhitetty olkoon sinun otteesi.
      Tulkoon sinun erotiikkasi.
      Tapahtukoon sinun tahtosi,
      Myös omalla tietokoneella niin kuin miestenhuoneessa.
      Anna meille tänä päivänä meidän jokapäiväinen spermamme.
      Ja anna meille meidän ätmiydemme anteeksi,
      Niin kuin mekin anteeksi annamme lutkille,
      jotka ovat meitä vastaan rikkoneet.
      Äläkä saata meitä puutteeseen,
      Vaan hyväile meitä nahasta.
      Sillä sinun on onanointi ja veivi ja tumputus iankaikkisesti. Aamen.

    • justSatanic

      jumalanpilkkaa! mutta kristinuskon pilkkaaminenhan on ihan jee! polttakaa kaikki christ kirkot! olisihan se kyllä varmasti mukava vaihteeksi kokeilla pulleahuulista, helmeilevää, märkää pillua. harmillista että mielihalusi ovat enemmänkin kuivalla duunarikädellä runkkaamisessa. itse en pystyisi tuohon

      • saarnaaja.

        Älä sure, veli. Käsi rakastaa kaikkia, myös sinua.


    • Who let the dogs out

      Aluks mä olin melkein kateellinen, mutta sit mä olin et niinku ei.

    • miespä hyvinkin

      Njoo, miehen käsi, joka ei halua antaa mitään toiselle, vaan kohdistaa kaiken antamisen vain itselleen, saakin pyöriä oman napansa ympärillä ihan keskenään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      180
      6313
    2. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      213
      3656
    3. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      20
      3277
    4. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      60
      2931
    5. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      94
      2658
    6. Tämä on persut

      Persut kannattavat koko Suomen alueiden luovuttamista Venäjälle. Kannattavat myöskin väestönvaihtoa suomalaisten ja ven
      Maailman menoa
      3
      2544
    7. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      32
      2273
    8. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      28
      1995
    9. Bussipysäkki katos!

      Mitäpä mieltä uudesta katoksesta?
      Suomussalmi
      75
      1815
    10. Linta ja Pete vievät UMK:n tänä vuonna

      Aika nopeasti näki kuulematta tarjonnasta ketkä homman hoitaa. Mutta etukäteen jo kiitos muille osallistujille. https:
      Euroviisut
      57
      1796
    Aihe