Eilen väiteltiin frendien kaa ja olin sitä mielt että ujot miehet on homoi kun ei ne uskalla lähestyä????
Vastaukset 7
- pimbleman.
Mitä nyt taas? Ollaan ollaan.
- ujomies..
Onx me homoj, no ei olla!
- andodanoan
Ei kun te ootte vaan liian rumia. Vaan yhden asian perässä olevat miehet jaksaa panostaa teihin.
Ei. Ujoilta puuttuu vain itsevarmuutta, ja he miettivät liikaa ja eivät siksi toimi.
- Frank Provost
Haluamme parempia provoja
- joku mies.
En ole homo. Ei vaan jaksa enään naisten tylyä asennetta joten en enään lähesty naisia. Naiset voi haistaa vaikka pas.kan. Kaikki naiset katsoo vaan ulkonäköä, joten tavis ei voi kelpaa ja siksi ei jaksa enään lähestyä.
- sgsgsgdsdg
No onpas taas hölmöä. Ujo on ujo, koska ei uskalla lähestyä. Ei siihen homous liity millään tavalla. Homot miehet varmaan uskaltavat lähestyä naisia aika helpostikin, koska homoille naisten lähestyminen on vähän sama asia kuin heteromiehille toisen heteromiehen lähestyminen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41139
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r162998Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216793- 64713
- 61712
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?135616Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66589Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32568- 34537
- 55528
- 47485
- 47478
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40473- 30463
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40453Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?94448- 37448
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18440