Parhaat sinkkublogit

http://lordselibacy.blogspot.fi/

Mies ihmettelee, että miksei saa naista.
3150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Harvinaisen tyhmä mies jos ei tajua syyn olevan hänen ylimielisessä ja paskamaisessa luonteessaan. Täysi mulkku koko äijä.

Äänestä

Joo, siksi juuri niin kiinnostava. Lord Celibacyssa näkee oman surkeutensa, ihmisen pimeän puolen. sen miten ihminen sabotoi itseään, ei osaa ottaa vastaan mitään positiivista eikä näe sokeita pisteitään.

Vihaa tekee hyvää katsoa silmiin, Vaikka se samalla surettaa ja säälittää.

Äänestä
  • Nyt oli muuten harvinaisen hyvin sanottu. Täsmälleen samasta syystä mäkin luen tän luuserin blogia! :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lordifani kirjoitti:

http://lordselibacy.blogspot.fi/

Mies ihmettelee, että miksei saa naista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu