Täällä palstalla on aika moni ollut vesipaastolla joten minäkin innostuin. Tämä vesipaasto on mun elämäni ensimmäinen ja se kestää kymmenen päivää. Katsotaan riittääkö mulla itsekuria.
PITUUS: 165cm
PAINO: 70,5kg
10 päivän vesipaasto
3
271
Vastaukset
- abcd8
Kyllä sinulla riittää kun vain yrität kovasti! Minulla kolmas päivä vesipaastoa menossa, hyvältä tuntuu. Olo on parempi kuin kaksi edellistä päivää. Kaksi ensimmäistä päivää olivat tukalia mutta tänään alkaa jo helpottamaan. En käynyt edes vaa`alla ensimmäisenä paastopäivänäni kun en älynnyt kun ensimmäistä kertaa minullakin. Vaaka näytti siis tänään aamulla 51,3kg ja pituuteni on 155cm
Aion paastota 7 päivää eli viikon ja jos hyvältä tuntuu, kyllä se toinenkin viikko menee. Sen jälkeen sitten uudet puhtaat elämäntavat eikös niin?
Tsemppiä! - ...
mistä meinaat saada kaikki vitamiinit?purkkivitamiineja ei ole tarkoitettu ainoaksi ravinnonlähteeksi.
- Mirkku paastolla
Ensimmäinen päivä takana. Jee! Vettä join kaksi litraa. Voimaakin oli leikata ruohoa ja siivota. Ei tehny mieli ruokaa oikeastaan lainkaan eikä ollut yhtään rankka tai vaikee päivä. Ihan normaali. Huominen tuskin on näin helppo ja se pelottaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096756Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884401L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453709TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133110Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281718- 661128
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551103- 91089
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991084Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481060