Vinkkejä naiselta miehille

Sleep at night

no niin... nyt sitten kuulette naiselta miten NAINEN ISKETÄÄN. Tai no ainakin annan vinkkejä treffeille

( Tämä on naisten näkökulmaan päin käännetty versio MMI löytyvästä Trevormanin kirjoittamasta Vinkkejä mieheltä naisille keskustelusta)

1) Älä ole lihava. Pieni rasvamäärä ei ole pahasta mutta rajansa kaikella. Älä ainakaan hae seuraa urheilullisista naisista jos itse olet saamaton läskinörtti. Ja jos olet niin pieni vihje: kilot lähtee LIIKKUMALLA ja SYÖMÄLLÄ VÄHEMMÄN. noin. ei ole mitään ihmepilleriä millä kilot lähtee. vaikeata? ei ole. Jos et aio laihduttaa etsi seuraa yhtä lihavista miehistä.

Viimeinen virhe on kertoa että käyt salilla ja urheilet mutta olet silti läski treffeillä.

Mies on parhaimmillaan silloin kun se on NORMAALI lihasmassaa omaava mies, ei mikään helvetin anorektikkokaan sytytä yhtään. Joku järki päähän saatanan luuranko-narukädet!

2) Ole oma itsesi. Turha esittää mitään muuta mitä olet. Tykkäät tehdä jotain hönttiä, esim. lukea GTI:tä ja rassata päivät pitkät paskasia typeriä autoja (hyi *****), mutta myönnä se. Naiset arvostavat rehellisyyttä. Älä kaartele, kerro asiat kuinka ne ovat. Jos pystyt siihen olet poikkeuksellinen.

3) Harrastat jotain / olet kiinnostunut jostain.
... luet vaikka paljon historiaa tai maalaat koiria. LOISTAVAA. SYTYN SELLAISEEN HETI. Oikeastaan kiinnostuksesi voi olla ihan mitä vaan kunhan vaan harrastat jotain!

Mikään ahdista niin paljon kuin sohvalla kaljabägi vieressään röhnöttävä mies joka ei ole kiinnostunut mistään muusta kuin kaljapullosta, pelaamisesta tai baarissa käymisestä. HELVETIN TYLSÄÄ JA MIELENKIINNOTONTA!!!! Myös älykkyys on äärimmäisen seksikästä.

4) Tuoksu hyvälle. Mikään, ei ole niin hurmaavaa kuin omasta hygieniasta hyvää huolta pitävä mies. En tarkota hajusteita.. vaan käy suihkussa päivittäin ja käytä suihkugeeliä sekä shampoota.

5) Älä vonkaa heti ekoilla treffeillä (ellet halua pelkkää seksiä). Me naiset, jotka emme harrasta yhdenyön juttuja pidämme sinua v*tun idioottina. Älä ihmettele jos naiselle tulee kesken treffien tarve "vessaan" etkä enää tapaa häntä koskaan. En ikinä lähtisi seurustelemaan kenenkään kanssa joka vonkais.

Jos kuitenkin haluat pelkkää seksiä sano se. On olemassa myös muutamia horoperseitä jotka lähtee pelkälle panolle, vaikka haluaisikin mielummin oikean suhteen.

6) Jos joskus hommat ajautuu seksiin olet trimmannut pusikkoasi vai mitä? Edes vähän siistinyt? Mikään ei ole niin paha kuin armoton karvapehko. Ja jos intoudut suuseksiin älä ihmeessä pyydä naista menemään suun kanssa lähelle boksereitasi jota raottaessa tulvii tunkkainen kuselle haiseva pöheikkösi. Hyi ********.

BONUS!
Suuri osa naisista (n.50% arvio) on paskaa keskenänsä jauhavia narttuja.
Hävettää teidän puolesta kun miettii miten teistäkin puhutaan "naisten illoissa". Minä tiedän. Ihan mahdottomatkin jutut menee läpi. Toisaalta tiedän teidän olevan erittäin ovelia itsekkin.

Jos joku loukkaantui niin ei voi mitään... kerroin ainakin rehellisesti, yritin olla yleistämättä (siinä onnistumatta?)
Mielenkiinnolla odotan näkemyksiänne. =)

0

771

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen

        Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja
        Maailman menoa
        185
        2680
      2. Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?

        En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b
        Maailman menoa
        148
        2407
      3. Kirje, PellePelottomalle.

        Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot
        Ikävä
        106
        1122
      4. Sinua oli kiihottavaa

        Sinua nainen oli kiihottavaa katsella.
        Ikävä
        73
        921
      5. Meni kyllä aika solmuun

        Meidän tutustuminen 😐
        Ikävä
        64
        921
      6. Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?

        Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a
        Kuhmo
        20
        810
      7. Martinan hevoset.

        Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait
        Kotimaiset julkkisjuorut
        239
        809
      8. Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa

        Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka
        Maailman menoa
        283
        767
      9. Voi teitä naisia

        Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies
        Sinkut
        88
        759
      10. Hyvä meininki

        TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap
        Haapavesi
        22
        708
      Aihe