ON aika pysähtyä ja esitella itseni :

Ken ei halua stressiä , tehköön kuten minä,,alkakoon VHH-BUMERANGIN koe-heittäjäksi. Jos vehje ei toimi, siitä on päästy eroon>>>> lahotkoon siellä minne lensi !


T: Veijo .P SWE
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyv Veijo Ota minut töihin !

Äänestä

Nimimerkilläni kirjoittava häirikkösika, minä olen tämän palstan päällikkö! Äitini heitti minut ilmaan kahdesti ja otti vain kerran kiinni. Ahmin itseni lihavaksi ja sairastuin diabetekseen. Nykyään minulla ei ole muuta elämää kuin päivystää tällä palstalla (olen saanut kirjoituskiellon muille palstoille)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VP? kirjoitti:

Ken ei halua stressiä , tehköön kuten minä,,alkakoon VHH-BUMERANGIN koe-heittäjäksi. Jos vehje ei toimi, siitä on päästy eroon>>>> lahotkoon siellä minne lensi !


T: Veijo .P SWE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu