Bound Tattoo H:gissä - kokemuksia?

FLWRPWR

Olen ihastunut Bound Tattoon Jennin tekemiin kuviin netissä. Jennin tyyli on just sitä mitä olen hakenut pitkään.

Onko kellään kokemuksia Bound Tattoosta ja Jennistä? Voitteko suositella?

2

456

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pettynytasiakas

      Kävin itse kyselemässä mahdollisia aikoja Bound tattoosta ja minut lähinnä käännytettiin tylysti pihalle. Työntekijät (tatuoijat) närkästyivät, kun niin vain menin kyselemään aikoja, vaikk heillä ei ollut edes asiakkaita tuolloin. Kerroin, että aikomuksena on ottaa useampikin tatuointi. Yhdestä näytin esimerkkkikuvaa ja kerroin haluavani kuvan tyyppisen tatuoinnin. (En juuri sitä samanlaista) Vastaus oli, etteivät he tee "noin pieniä kopiotatuointeja". Koosta ei ollut sen enempää edes puhetta. Tämän jälkeen he kehoittivat menemään muualle tatuoitavaksi. Kaipa ne rahat on sitten muualle vieätävä ja tatuoinnit muualta haettava! :D Tuonne paikkaan en kyllä enää mene!

    • Anonyymi

      Työn jälki on hyvää kun tekijää kiinnostaa, mutta useamman kuvan Jennillä ottaneena niin voin sanoa, että jäljestä näkee kiinnostaako häntä tehdä hyvää vai sekundaa, mitä kauemmin oli asiakassuhteemme kestänyt niin sitä huonompaa jälkeä tehtiin. En tiedä oliko ajatus että minusta ei pidetty ihmisenä ja toivottiin että vaihdan tekijää vai lopahtiko kiinnostus koko projektiin. Melko henkilökohtaisiin asioihin mentiin jutusteluissamme ja niitä sainkin sitten myöhemmin, vielä parinkin vuoden päästä, kuulla muilta Jennillä käyneiltä, eli asiakkaiden asioita analysoitiin sitten seuraavan asiakkaan kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      383
      8436
    2. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      173
      2800
    3. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      13
      1142
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      76
      988
    5. Sylikkäin.

      Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta
      Ikävä
      61
      903
    6. Postilaatikoista

      Tuntuu kaikki tietävän tekijän/tekijät, mutta miksi nimiä ei julkaista???
      Kihniö
      25
      886
    7. Nainen arvaa kuka

      En ikävä kyllä elä enää pitkään
      Ikävä
      55
      863
    8. Sano nyt kiertääkö

      Huhut meistä tai jostain muusta?
      Ikävä
      64
      832
    9. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      46
      806
    10. Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!

      "Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss
      Maailman menoa
      72
      792
    Aihe