Kertokaa

Tuli yhtäkkiä mieleen tehä tällanen gallup. Eli kertokaa biisejä joista teillä on hyviä muistoja. Eli siis kertokaa vaikka joku kappale mikä kuului vaikka joskus kauan sitten jolloin oli mahtavaa aikaa jne..
Voi olla turha gallup mut ottakaa osaa jos haluatte.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


nostalgiaailmassa kirjoitti:

Tuli yhtäkkiä mieleen tehä tällanen gallup. Eli kertokaa biisejä joista teillä on hyviä muistoja. Eli siis kertokaa vaikka joku kappale mikä kuului vaikka joskus kauan sitten jolloin oli mahtavaa aikaa jne..
Voi olla turha gallup mut ottakaa osaa jos haluatte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu