Koko kesä yksin netissä :(

Olen yksinäinen ja pelkään muita ihmisiä, siksi en uskalla mennä ulos muiden joukkoon. Mua on kiusattu koko elämäni, inhoan ihmisiä koska yleensä ne vaan pilkkaa mua. Ystäviä mulla ei ole eikä harrastuksia. Kattelen kotona pornoa päivät pitkät ja istun tietokoneella. Muut ihmiset on aina suhtautuneet minuun joko halveksuen tai välinpitämättömästi. Usein tuntuu etten ole edes olemassa.

Elämä, mitä se on?

Silti minulla on oikeus onneen, tyttöystävään ja parisuhteeseen. Mä vaan haluaisin löytää jonkun nätin ja mukavan tytön vaikka täältä netistä, ilman baareja tai mölyäviä känniapinoita.
7197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hei..minkä ikäinen olet? Jos tuo, mitä kerroit on totta, olen huolestunut..
Onko sulla nettikavereita tai ketään, jolle voisit jutella olostasi?

Äänestä

Aikalailla sama stoori itsellänikin ja syy siihen on ollut pituuteni. Etenkin naiset vihaavat minua.
Olen ollut pituuteni takia mielisairaalassakin, eikä siitä ollut mitään hyötyä ja avopuolellakin kysyvät että miten me sua muka voidaan auttaa.

Äänestä

Ihan normaali pituusi.

Äänestä

Mikä vitun oikeus sulla on tyttöystävään? Mitä sä voit tarjota parisuhteelle?

Kukaan ei ole velkaa sulle mitään, raaka totuus on tämä. Sama myös toisinpäin, sä et ole kenellekään velkaa mitään.

Tyttöystävä ei todellakaan ole mikään perusoikeus. Senkin asian eteen on oltava valmis tekemään duunia.

Kokeile vaikka kehittää itseäsi. Jos motivaatiota ei löydy, kysy itseltäsi miten moni nainen haluaisi seukata miehen kanssa joka ei tee mitään muuta kuin katsoo pornoa ja pelaa tietokoneella?

Äänestä

Ei kenelläkään ole oikeutta toiseen ihmiseen. Toisen ihmisen rakkaus pitää ansaita.

Äänestä

Sama juttu täällä. Netissä ole aika paljon mut kuntosalilla käyn 5 kertaa viikos etten tule hulluksi . Mut kavereita ei ole ja pornoa en katso. Elämäni on ihan turhaa kun sen joutuu yksin elämään.

Äänestä

Tuolla asenteella onkin parempi vaan katsella sitä pornoa päivät pitkät.. ne tyttöystävät ovat niille ei-r*unkkareille ;) Mitä sä tekisit sillä tytöllä enää? Harva saa niitä pornotyttöjä itselleen.. suosittelen opiskelemaan ja hankkimaan duunia, niin voit ehkä parantaa mahkuja niihin ja ainakin tekisit jotain hyödyllistä mielenterveytesi eteen samalla..

On meitä muitakin kiusattuja, mutta ei ole oikeutta kiusatullakaan vaatia mitään lopunikäistä sääliä osakseen ja muka tekemättä mitään asian eteen pitäs vielä tyttöystävät tuoda hopeatarjottimella etees vai? Huh..

Muuta jätkä asennettas niin ei halveksuta suakaan. Jos olet inhottava muita kohtaan jne saat samalla takasin tietysti.

Elämä on sitä mitä teet. Joku vetää käteen kotona vaan ja toinen päättää liikkua ihmisten ilmoilla ja olla mukava toisille. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


omalla tasollaan kirjoitti:

Olen yksinäinen ja pelkään muita ihmisiä, siksi en uskalla mennä ulos muiden joukkoon. Mua on kiusattu koko elämäni, inhoan ihmisiä koska yleensä ne vaan pilkkaa mua. Ystäviä mulla ei ole eikä harrastuksia. Kattelen kotona pornoa päivät pitkät ja istun tietokoneella. Muut ihmiset on aina suhtautuneet minuun joko halveksuen tai välinpitämättömästi. Usein tuntuu etten ole edes olemassa.

Elämä, mitä se on?

Silti minulla on oikeus onneen, tyttöystävään ja parisuhteeseen. Mä vaan haluaisin löytää jonkun nätin ja mukavan tytön vaikka täältä netistä, ilman baareja tai mölyäviä känniapinoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu