Liian karvainen 91

Täällä kirjoittelee karvainen nainen. Ik on 22 vuotta. Äidilläni on kasvanut koko naama täyteen karvaa. Sellaista pientä vaaleaa karvaa mikä
näkyy hyvin auringon valossa. Pelkäänkin että minulle käy samoin ja kasvaa karvaa naamaan.

Auttakaa!! Kiitos!
1250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hento, vain auringon valossa näkyvä vaalea karvoitus on normaalia. On mahdollista että sellainen kasvaa sinullekin kun tulee reilusti ikää eikä siinä ole mitään pelättävää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dusley.. kirjoitti:

Täällä kirjoittelee karvainen nainen. Ik on 22 vuotta. Äidilläni on kasvanut koko naama täyteen karvaa. Sellaista pientä vaaleaa karvaa mikä
näkyy hyvin auringon valossa. Pelkäänkin että minulle käy samoin ja kasvaa karvaa naamaan.

Auttakaa!! Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu