seriffi

kuka on palstan seriffi! Nimi ja merkki välittömästi julkiseksi. Ylläpidon on vastattava tähän!
256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jaaha, ei taida seriffi vastata... miksi? eikö riitä kantti vai mikä ihme miestä riivaa?

Äänestä

ei vieläkään mitään, tiedän kuitenkin että ylläpito on nähnyt tämän. Yhteenvetona voisi päättellä, että tämän palstan seriffi pelkää paljastuvansa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitäwttua kirjoitti:

kuka on palstan seriffi! Nimi ja merkki välittömästi julkiseksi. Ylläpidon on vastattava tähän!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu