Täällä voisi erotella erikseen aikuisten palstat, katsoopa täällä mitä keskustelupalstaa tahansa, kommenteista huomaa, että näitä palstoja hallitsevat "besserwisserit", ne alta kolmekymppiset jotka tietävät ja osaavat kaiken, ne joilla on niin paljon elämänkokemusta, että on varaa joka keskusteluketjussa laittaa toisia alta lipan. Kertoo henkisestä kypsymättömyydestä.
Aikuiset palstat
Aikuinen.
699
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Juu. Elämää ja suvaitsevaisuutta.
Miks aikuinen lyttäis muka toisia ellei sillä menis huonosti.
RURURURUNKRUNKRUNKRUNKRUNKRUNKRUNKRUNKRUNKRUNKRUNK!
RUNKELO RUNKELO RUNK RUNK RUNK!
fap fap fap fap fapeti fapeti fap
Samaa mieltä, näsäviisaat kersat täällä vaan hilluu, siksi tänne ei aikuiset viitikään paljoa kommentoida, kunhan katellaan ja naureskellaan.
Monta eroa, paljon velkaa löytyy?
Aira Samulinilla olisi paljon asiaa ja tarinoitavaa tälle palstalle, hah, hah, hah,..Marja Tyrnin kanssa.hah,hah,,.siinä samalla, kun leipoisivat torttuja hah, hah..Molemmat ihania sinkkuja paljon elämää nähneitä ja kokemusta takana hah, hah, hah...harmi, kun ovat niin kiireisiä naisia, että eivät kerkiä tänne kakaroita paimentamaan, kun aika menee niitä vanhainkoteja kierrellessä.