Work abroad for a year?

careersinbulgaria

Working in Sofia might be the challenge for you!

We are looking for you!!

The work is in contact centers, max 40 hours or full time and requirement is minimum one year.

Minimum requirement English and Finnish, more languages are welcome.

The contract and workplace are up to EU standards, no worries.

Housing, facility services, transport, social security, health plan, food vouchers, bonus, paid holidays, help to get around and help to get accustomed provided. > Just like you are used to!

We are looking for motivated people that do not fear the unknown and seriously Sofia is a pearl in the Balkan!

Sofia is rich in culture, nightlife, music, sport and leisure: skiing only 10km away from the city!

So, when can we pick you up from the airport? PS save your receipt, because your ticket is refunded ;)

Please forward or contact:

Rudolf in Sofia: [email protected] for info on company and Sofia.
Niels in Holland: [email protected] for your CV interview.
Also for company connections

We will send you a full job description and details, ask any question you want.

First jobs start really soon!

3

325

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ha!

      Palkka on niin paska että vuodessa teke tiukkaa säästää lentolipun hinta kasaan että pääsee kuikkaan koko tunkiolta.

      Suomeksi: täyttä kusetusta koko touhu!

      • ex-helppariorja

        Eikös ne ole jotakuinkin samanlaisia kaikki nuo Itä-Eurooppaan siirretyt call-center duunit? Tietty sillä palkalla pärjää siellä, kun hintataso on matala, mutta ei sillä kyllä paljoa opintolainoja (noin esimerkiksi) takaisin maksella. Irlannistahan noita helppareita kovalla tohinalla tuonne itään siirrettiin jotain vuosia sitten. Vaikka Irlannissakaan palkkaus ei ollut mikään järin erikoinen, niin oli se kuitenkin jotakuinkin länsimaalaista tasoa.


      • toinen ex
        ex-helppariorja kirjoitti:

        Eikös ne ole jotakuinkin samanlaisia kaikki nuo Itä-Eurooppaan siirretyt call-center duunit? Tietty sillä palkalla pärjää siellä, kun hintataso on matala, mutta ei sillä kyllä paljoa opintolainoja (noin esimerkiksi) takaisin maksella. Irlannistahan noita helppareita kovalla tohinalla tuonne itään siirrettiin jotain vuosia sitten. Vaikka Irlannissakaan palkkaus ei ollut mikään järin erikoinen, niin oli se kuitenkin jotakuinkin länsimaalaista tasoa.

        Näinhän se aikalailla menee.
        Paikallisella hintatasolla jotenkin tulee toimeen mutta muuhunpa siitä palkasta ei sitten olekaan.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      91
      2995
    2. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      29
      2688
    3. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      47
      2501
    4. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      2174
    5. Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?

      Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -
      Maailman menoa
      111
      1702
    6. Voiko kaivattu olla liian vanha?

      Tai muuten huonokuntoinen...
      Ikävä
      168
      1414
    7. Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?

      Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa
      Työpaikat
      30
      1168
    8. Missä näit viimeksi kaivattusi?

      Menikö kohtaaminen hyvin vai ujousko esti lähestymästä?
      Ikävä
      52
      1082
    9. IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...

      71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih
      Terveys
      15
      876
    10. Jos mies oikeasti haluaa sinut

      Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois
      Ikävä
      112
      853
    Aihe