Mamujen väkivaltarikokset jatkuvat katkeamatta!
Poliisi puukotettiin Tukholmassa(aftonbladet)
Lauraleena34
6111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ruotsalaiset saavat maksaa typeryydestään ja se olkoon heidän ongelmansa. Ei harmita tippaakaan.
Oliko jollekin yllätys että puukottaja on mamu?
Yritttää auttaa ihmisiä niin ne sotkevat ja särkevät kaiken ja uhkailevat ja ryöstävät ja raiskaavat ja tappavat. Kannattiko ottaa paskasakkia maahan, häh?
Samaa PASKAPORUKKAA täällä Suomessakin ja lisää lappaa Finnairin reittikoneilla, ylityövuoroja myöten. SAA RIITTÄÄ. Näitä "Uussuomalais-Mannerheimeilläkö" Suomi PELASTUU? Tuskin. J. "Kassavaje/asiakirjaväärentäjä" Kataisen mukaan Suomeen 1.8 milj. "fantastisen AMMATTI- JA KIELITAITOISIA HUIPPUMONIALAOSAAJAKONEINSINÖÖREJÄ" TÖIHIN? Niin varmaan.
On se kumma, kun vaikeuden aiheuttajaan ei puututa, vaikka se tiedetään täsmällisesti. Onko eurooppalaiset todella niin tyhmiä, että ne tahallaan tuhoavat kulttuurinsa.
Ikävä tapaus ja se puukottaja on kuppanen sika. Liian suvaitsevainen maahanmuuttopolitiikka on sairasta, sitä on täällä Länsimaissa.