ISO JA YLPEÄ

ihmetyttää et valitetaa jos naine on isompi. naisen paino on sen oma asia

MIEHEN KUULUU RAKASTAA NAISTA SELLSEN KU SE ON.
ÄLKÄÄ LAIHUTTAKO MILYTÄÄKSENNE KETÄÄ.
10233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

NAISEN KUULUU RAKASTAA MIESTÄ SELLAISENA KU SE ON

Äänestä

kyllä se niin on et tollaset vaatimukset on vaan ihan höhliä. ei se rakkaus oo painosta kiinni.

Äänestä
  • On se ulkonäöstä kiinni. Miksi muuten olisin yksin.? Ja ylipainoa ei ole kuin 8 kg minulla.

    Äänestä

SUAMALAINE TALVI SOTA TYÄ MIES TYKKÄÄ MUIJASTAA JUST SELASENA KU SE ON !!!!!
TÄRKEE ON ETTÄ MUIJAS JOTAI MISTÄ OTTAA KII !!!!!!!!

Äänestä

EN HALUU ATM MIESTÄ MINÄ JAAN TAVARANI VAIN KOMEELLE PELIMIEHELLE NIILLÄ ON PARAS SEKSI!!!!!!! NORTIT HYPÄTKÖÖN SUOHON

Äänestä

Ne lihavat naiset jotka tunnen lähipiiristäni ovat usein vain laiskoja ja taitavia valehtelemaan itselleen. Ensiksi selitetään ruokavaliosta, lenkkeilystä, salista ym. Sitten jostain syystä laukusta löytyy suklaapatukoita ja piti käydä lounaalla McDonaldsissa kun ei ollut aikaa ostaa salaattia jostain. Salillekkaan ei voinut lähteä kun satoi tai kun parhaat jumppahousut oli just pesussa.

Mua ei kiinnosta ton yleisen ympäripyöreyden ja laiskuuden takia lihavat naiset. Eikä ne myöskään sytytä kyllä ihan fyysisen ulkomuotonsa takia.

Äänestä

Selittelevätkö ylipainoiset naiset ja miehetkin siis kovastikin, kun en ole kuullut enkä itsekään selittele? Mistä keskustelu on alkanut ja tivaatteko oikein selityksiä?

Äänestä

"ISO JA YLPEÄ "

-Ylpeä mistä..?! Epäterveellisestä ylipainostako..?! Miksi ei samantein olisi "ylpeä" sitten vaikka siitä, että polttaa ketjussa tai että on alkoholisti..?!

Mutta siinä olet oikeassa, että laihdutuksen ja ylipäätään itsestään huolta pitämisen pitää tapahtua ihmisen itsensä takia, ei muiden.

Äänestä
  • Kyllä se monen kohdalla on sairaus, joka tekee ylipainon.

    Tosin alkoholismikin määritellään kai nykyään sairaudeksi.

    Äänestä

Ei paljoo haittaa jos mun makkarat jotain häiritsee

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Big and Proud kirjoitti:

ihmetyttää et valitetaa jos naine on isompi. naisen paino on sen oma asia

MIEHEN KUULUU RAKASTAA NAISTA SELLSEN KU SE ON.
ÄLKÄÄ LAIHUTTAKO MILYTÄÄKSENNE KETÄÄ.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu