juhlimaan 4 naisen kanssa. 3 niistä on rumia ja yks on tosi nätti johon olin joskus ihastunut mut sain pakit. Pakko ottaa kunnon pohjat että kestää niiden naisten läheisyyden. Luultavasti häippään aika pian omille teilleni koska olen vain atm mut tässähän on tarkoitus parantaa mun sosiaalista elämää kun en usein pääse naisten seuraan.
Menen huomenna
atm.
11171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Ehdotan, että menet sinne poikkeuksellisesti selvinpäin, koska voit sillä tavalla tehdä myönteisen vaikutuksen. Ryyppääminen sopii äijämeininkiin, mutta potentiaalisten tyttöystäväehdokkaiden edessä ei kannata kännissä räveltää.
Minä taas ehdotan että alat vonkaamaan jotakin niistä rumista, silloin sen nätin pitää päästä pätemään ja iskee sinua johon sitten viimein myönnyt, kaikki voittaa, ruman itsetunto nousee, nätti luulee voittaneensa hyvänkin palkinnon ja sinä voitat sen nätin, huonoimmassakin tapauksessa voitat sentään neljä ja lisänumeron eli ruman. Pohjia kannattaa ottaa reippaasti muttei liikaa niin saat pidettyä vauhdin päällä.
Paitsi ettei tuollaisen kisan voittaneen kaunottaren tarvitse pitää "palkintoaan". Se olisi kuin urheilukalastusta: vonkale ylös ja takaisin veteen. Ätmi voisi päästä tanssimaan hitaat tai saisi pusun poskelle, silloin kaunotar olisi jo voittonsa todistanut itselleen ja "siskoilleen". Viimeistään taksijonosta lähdettäisiin eri teille ja ätmi ihmettelisi, että mikä taas meni pieleen..?
Saatan vonkata niitä ei niin kauniimpia mut ne muut ottaa kans alkohoolia joten minäkin otan. Niistä muista yks painaa 110 kg, yks on lesbo ja sitä yhtä en tunne kunnolla ja sit on se yks jota yritin kauan mut sain pakit aina. Kyllä se kehui minua aina et olen hyvä ja täydelline mut liian lyhyt tai jotain.
Alkoholin osalta kannattaa tehdä edes sellainen kompromissi, ettei ota pohjia, mutta ottaa sivistyneesti vähän vasta itse tilaisuudessa. Tämä on minun taktiikkani silloin, jos menee bileisiin, joissa on, sanotaanko, perusihmissuhteiden kannalta tärkeitä naispuolisia kavereitakin.
Kyllä sitä alkoa kannattaa ottaa niin saa vähän renttukarismaa, Mikon taktiikalla saat edellenkin jatkaa kaverina mutta kohtuullisessa vihneessä pikkutuhmia veistellen saattaa aueta reitti ykköspesällekin. Sitä lesboa kannattaisi varmaan yrittää niin sekin tavallaan työntäisi sinua sitten sen kauniin suuntaan. Paksupohjaiset kengät vaan jalkaan ja suurilla puheilla lisää pituutta niin hyvinhän se menee.
Ethän silloin voi olla sen naisen mielestä täydellinen jos olet hänen makuunsa liian lyhyt. Pieni ristiriita sen naisen puheissa kun ensin kehuu täydelliseksi ja sen jälkeen liian lyhyeksi.
Naisen iskeminen on kuin sotaa. Jos näytät heikkoutesi niin häviät etkä saa ikinä naista. Kannattaa siis painaa päälle ja olla röyhkeä ja rivojakin juttuja pitää puhua. Jos kysytään että ketä panisit niin sanot suoraan ketä naisit niin että tuntuu.
Tosta setistä sulle jää se runsas nainen ja se tuntematon tähtäimeen.
Klassinen peliliike on vongata porukan seinäruusua löytäen hänestä kipinää just siten kun nämä henkiset jutut tuovat uutta pontta tutustumisissa. Tietenkin voit irroitella jos natsaa kunnolla jomman kumman kanssa, sehän on homman nimi. Tietenkin on helppo mennä kauneimman muijan lähelle ja tehdä itsestä sirkus hupia pikapakeilla.
Ei pohjia liikaa eikä liian väkevää tinneriä. Naiset yleensä särppii siiderin pari koko iltana. Sitten olet täysin naamat kun muijat vasta lämpenee, känniääliö on helppo laittaa syrjään.
Tyylikkäillä bootseilla saa pituutta helposti pari tuumaa lisää.
Tekisi mieli huomen illan kunniaksi linkata erään saksalaisen rock-pumpun "rubber fucker" biisi mutta jos kiinnostaa kaivakoon itse sen.
Onnea ja menestystä iltaan (muista energia)!
Jotku naiset myös juovat paljon, tai itseasiassa näitä kännääviä naisia taitaa nykyään olla jo melkein enemmän kuin kännääviä miehiä. Riippuu ihan seurasta onko se reilu känni hyödyksi vai haitaksi.
Mennäänkin rannalle kun aurinko paistaa ja sit siitä kaupunkille johonkin aikaa. Syön jä lähden rannalle täst rannalle 30 minsan päästä.