ihmettelevä

Olisi mielenkiintoista tietää mitä miesten mielessä liikkuu, kun he yleensä näyttävät parkkeeravan tanssilattian ympärille. Vai onko se ilmiselvää..kuka kiemurtelee ja tuo itseään tyrkylle parhaiten vai keräävätkö myös vähän "rauhallisemmin" tanssivat katseita?
Itse en tykkää kovin "rivosti" tanssia.
2429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Väitätkö sitä jossain juottolan postimerkin kokoisella lätkällä jumpsis jumpsis -musiikin tahtiin kiemurtelua tanssimiseksi? PYH!

MIEHET tanssivat siellä, missä on tilaa ja kunnollista musiikkia... Agents, Yölintu, Souvarit, Arja K., jne.

MIEHET eivät myöskään parkkeeraa mihinkään, vaan vievät NAISIA tanssimaan.

Sorry... mä en taida ihan olla kärryillä enää lastenkulttuurista, mutta oli pieni pakko kommentoida :D

Äänestä

No kai sitä pitää johonkin "parkkeerata," baaritiskeillä on usein ruuhkaa, turhaa tönimistä ja juomakin läikkyy herkästi. Pöytien istumapaikat puolestaan ovat yleensä varattuja. Mieluummin sitä muutenkin antaa katseen harhailla ihmisissä, kuin tuijottaa tylsistyneenä tuoppiaan tai takaseinän pulloriviä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tanssimassa.. kirjoitti:

Olisi mielenkiintoista tietää mitä miesten mielessä liikkuu, kun he yleensä näyttävät parkkeeravan tanssilattian ympärille. Vai onko se ilmiselvää..kuka kiemurtelee ja tuo itseään tyrkylle parhaiten vai keräävätkö myös vähän "rauhallisemmin" tanssivat katseita?
Itse en tykkää kovin "rivosti" tanssia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu