Uskallatko mies?

Katsoa vastaantulevaa,mielenkiintoiselta vaikuttavaa naista silmiin? Veikkaan että ette uskalla..
456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

omat uskaltamisesi.

Mutta uskaltaisitko katsoa kaunista naista perssilmään ;)

Äänestä
  • Ai..peruuttaisko se nainen sitten ilman housuja mua päin?

    Äänestä

.

"Kissa tuntee itsensä uhatuksi jos sitä katsotaan suoraan silmiiin"

Har!

.

Äänestä

En ja tunnustan sen .Ujostuttaa niin helvet..ja mitä kauniimpi nainen-sen sekaisempi olo.Luuseri olen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


veikkaaja x kirjoitti:

Katsoa vastaantulevaa,mielenkiintoiselta vaikuttavaa naista silmiin? Veikkaan että ette uskalla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu