Kriteereinä mm. VÄRI??!! Mitä helv... ?
http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/ford-fiesta-on-vuoden-naisten-auto
http://tekniikanmaailma.fi/uutiset/ford-fiesta-on-vuoden-naisten-auto
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
No onneksi meidän emännällä on vähän toisenlaiset kriteerit auton valinnassa. ekana tulevat suorituskyky (ei alle 200hv moottoreita ) , koko ( ei alle 5m pituisia )
Ite ajelen emännän mielestä laiskoilla autoilla, mutta onneksi isommilla.
Ei se auton suorituskyky korvaa kuskin suorituskykyä, isommalla ja tehokkaammalla tulee vaan pahempaa jälkeä vastapuolellekin. Pelottavia ne naiskuskit Huonoin kuski-sarjassakin.
Koska naisten käsissä autot harvoin selviävät vuottakaan ehjänä...
http://www.youtube.com/watch?v=HXSWsMFa97M
Et ole nainen?
En ole ja suoraan sanottuna onneksi en ole. Miehekäs järki on paljon tukevampi perusta elämälle kuin naisten hömppä.
Naiset haluaa peruutustutkan ettei tarvitsisi käyttää peruutuslutkaa kun se tuppaa jäämään auton alle...
http://www.youtube.com/watch?v=a7hucj-jxQ4
Jätti vielä kaverinsa virumaan maahan ja karkasi paikalta! Juma1auta...
No eipä tuo emäntä ole vielä 30 vuoden autoilunsa aikana ajanut yhtään kolaria.
Noin 500tkm ehkä suunnileen takana. Kyydissä olleena sekä noita "huonoin kuski" ohjelmia seuranneena ei voi ainakaan meilä tuollaista tapahtua.