Punapäinen kaunokainen joka kävelit juuri tänään kello 14..jälkeen Hämeenlinnan Mäkkärin ja Kodin Terran parkkisksen poikki suuntan Prisma, olin juuri autoon menossa mutta jäin katsomaan sinua,ja sinä käännyti vilkaiseen olan ylitse..kunpa löytäisin sinut [email protected], jos nyt tuuri täällä kävis..
Sinä punapäinen kaunokainen Hml, tänään!!
paloitmieleeni..
3308
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Voisin ehkä tietää, mutta tarkennatko kaunokaisen kokoa, oliko pitkä/pätkä, hoikka/pyöreä, mitä kaunokaisella oli sillä kertaa yllä, muistatko?
ei pitkä eikä pätkä,keskimittainen.. ja enemmän hoikka kuin pyöreä.. vaatteita en kyllä muista,en millään,olin niin taivaissa:)kaikella tavalla sopusuhtainen ja kaunis:)
hiukset muistan,punaiset ja pitkät, tummat farkut ehkä kun oikein mietin,ja olisko ollut valkoinen paita..