Tää koko osasto on ihan täynnä jotain homopascaa. Se on vielä ällöttävämpää kuin ripulijutut. Kirosanafiltteriin pitää saada ainakin seuraavat sanat että täällä voi edes yrittää keskustella kehonrakennuksesta:
Homo, homostelu, homoseksi, homoseksuaali, imeä, imen, imet, imetään, suihinotto, suihin, imuuttaa, molo, kalu, eturauhanen, sperma, anus, aanus, kulli ja ripuli.
Homo, homostelu, homoseksi, homoseksuaali, imeä, imen, imet, imetään, suihinotto, suihin, imuuttaa, molo, kalu, eturauhanen, sperma, anus, aanus, kulli ja ripuli.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kirosanafiltteri voisi olla sellainen, että sitä voisi myös itse muokata. Ja pitäisi olla myös mahdollisuus poistaa viestejä joita ei halua näkyvän.
Peukkujen vieressä on SULJE painike. Sillä saa ainakin viestin pienemmäksi.
Oletko homo jota kiinnostaa homoilu ja molon imeminen?
Valuuko anuksestasi spermaa?
syön omaa ripuliani koska se parantaa tuloksia, aika vitun urpo saa olla jos ei tuota tajua tai hyväksy. jos yhtään jaksaisit nähdä vaivaa ja tutkia ravitsemustietoutta niin ymmärtäisit itsekin syödä ripulia.
salilla ollessani levitän myös ripulia kasvoilleni, eräänlaiseksi sotamaalaukseksi, antaakseni voimakkaan ja maskuliinisen kuvan itsestäni. rautakin alistuu mihiselle miehelle helpommin kuin jollekin muotipojulle.
Olen koittanut erivahvuisia anaalitappeja pyramidisarjoina. Kovasti on tulokset kasvaneet. Kohta pääsen decamiehen tasolle ja taas ovat kaivopuistossa vanhat kuviot käynnissä! Palkkariksi 0.5l kusi ja ripulipas ka mix.