Olen useasti, näin miehenä, tavannut nettitsätissä naisia ja aloittanut heidän kanssaa avosuhteita, salaisia sellaisia ;). Tällaisia treffihuoneita löytyy helposti netistä, kannattaa kokeilla.
Salainen avosuhde on paras
10
1244
Vastaukset
- uskookenhaluaa
Puhut kuin rehellinen varas .....
- Nainenkuinunelma;)
No jee.Minä käyn salasalapanoilla salamiesten kanssa.Kukaan ei tiedä millainen seksipeto olen.
Ei oo salasuhteesta kokemuksia vaik mieli tekis.ei oo löytynyt viel suostuvaa naista
- 9+8
Salasuhde ei ole sama kuin avoin suhde.
- avoin_poly
Juuri näin! Itse asiassa salainen suhde ja avoin suhde ovat jotakuinkin toistensa vastakohdat.
- Säännöt tässä
Pelisäännöt:kun pettää, voi seurata avioero.
Käry ei ole teistä itsestänne kiinni, olette kuinka ovelia vain. Tämä selviää yksinkertaiselle vasta kun käry todella käy. Sitä kutsutaan pettämiseksi, se on kusipäisimpiä asioita mitä voi toiselle ihmiselle tehdä ja se on kaukana avoimesta suhteesta.
- Avoliittosyntiliitto
Syntiä ei pysty salaamaan Jumalalta.Synnissä eläminen on epäuskoa Jumalaa kohtaan,pelastumme vain uskon kautta.
- t75
Tämä kirjoitukseni ihan varmasti leimataan paskanpuhumiseksi, vaikken ole edes Porvoosta.
Siltikin sanon, kun otsikon houkuttelemana tänne ilmaannuin.
Itselläni oli parisen vuotta "salainen avosuhde"; Avosuhde ihan avoimesti ja sovitusti, jopa vaimon aloitteesta hänen kanssaan... Muuten kun meillä toimi hyvin, mutta hän sairautensa vuoksi menettänyt mielenkiintonsa seksiin, tarjosi minulle mahdollisuutta sitten näin.
Useamman vuoden sanoin ei, mutta rajansa ja miehelläkin on, ei sitä ainiaan jaksa vain omaa kättään. Homma meni siis siten, että sain huidellla missä lystäsin ja kenen kanssa tykkäsin, mutta kotona aiheella ei olisi syytä keulia, eli tekisin kuitenkin tekoni "salassa".
Hyvin toimi hetken aikaa, jossakin vaiheessa innostuin kokeilemaan juttuja ja kynsien jäljilstä, fritsuista jne tuli sanomista.. MUtta sitten opin pikkuhiljaa..
Tai niin luulin.
Vaikka tapailin vain varattuja naisia ja tein heti ensialkuun selväksi että haluan ja tarjoan vain seksiä, se tapahtui.
Rakastuin.
Enkä perkele edes yksin, nainen rakastui myös minuun.
Laitettiin suhde poikki, mutta myöhemmin alkoi kutkuttamaan, olimme yhteyksisä ja yht'äkkiä taas samassa sängyssä.
Sitten taas erossa, vällin viikkoja, väliin kuukausia.
Väliin omasta aloitteestani, väliin naisen.
Rakkaus syveni.
Sitten en enä kestänyt.
Otin eron vaimosta, nyt lapset vuoroviikoin minulla, vuoroin vaimolla.
Rakastamani nainen on edelleen naimisissa ja tapailee minua.
Edelleen meillä on silloin tällöin myös "taukoja".
Tunnen olevani lelu, mutta olen silti mieluummin lelu kuin en mitään.
Maailman parasta seksiä saa vain yhdestä osoitteesta. - Avioliitto
"Maailman parasta seksiä saa vain yhdestä osoitteesta."
Näin Jumala on suunnitellut siksi mikään muu ei toimikkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain33612113Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15711164Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2786526Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2535323Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1863782- 1763603
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin602651Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1372184Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292020Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov131894