Salainen avosuhde on paras

salainenavosuhde

Olen useasti, näin miehenä, tavannut nettitsätissä naisia ja aloittanut heidän kanssaa avosuhteita, salaisia sellaisia ;). Tällaisia treffihuoneita löytyy helposti netistä, kannattaa kokeilla.

10

1244

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • uskookenhaluaa

      Puhut kuin rehellinen varas .....

    • Nainenkuinunelma;)

      No jee.Minä käyn salasalapanoilla salamiesten kanssa.Kukaan ei tiedä millainen seksipeto olen.

    • Ei oo salasuhteesta kokemuksia vaik mieli tekis.ei oo löytynyt viel suostuvaa naista

    • 9+8

      Salasuhde ei ole sama kuin avoin suhde.

      • avoin_poly

        Juuri näin! Itse asiassa salainen suhde ja avoin suhde ovat jotakuinkin toistensa vastakohdat.


    • Säännöt tässä

      Pelisäännöt:kun pettää, voi seurata avioero.
      Käry ei ole teistä itsestänne kiinni, olette kuinka ovelia vain. Tämä selviää yksinkertaiselle vasta kun käry todella käy.

    • Sitä kutsutaan pettämiseksi, se on kusipäisimpiä asioita mitä voi toiselle ihmiselle tehdä ja se on kaukana avoimesta suhteesta.

    • Avoliittosyntiliitto

      Syntiä ei pysty salaamaan Jumalalta.Synnissä eläminen on epäuskoa Jumalaa kohtaan,pelastumme vain uskon kautta.

    • t75

      Tämä kirjoitukseni ihan varmasti leimataan paskanpuhumiseksi, vaikken ole edes Porvoosta.

      Siltikin sanon, kun otsikon houkuttelemana tänne ilmaannuin.

      Itselläni oli parisen vuotta "salainen avosuhde"; Avosuhde ihan avoimesti ja sovitusti, jopa vaimon aloitteesta hänen kanssaan... Muuten kun meillä toimi hyvin, mutta hän sairautensa vuoksi menettänyt mielenkiintonsa seksiin, tarjosi minulle mahdollisuutta sitten näin.

      Useamman vuoden sanoin ei, mutta rajansa ja miehelläkin on, ei sitä ainiaan jaksa vain omaa kättään. Homma meni siis siten, että sain huidellla missä lystäsin ja kenen kanssa tykkäsin, mutta kotona aiheella ei olisi syytä keulia, eli tekisin kuitenkin tekoni "salassa".

      Hyvin toimi hetken aikaa, jossakin vaiheessa innostuin kokeilemaan juttuja ja kynsien jäljilstä, fritsuista jne tuli sanomista.. MUtta sitten opin pikkuhiljaa..
      Tai niin luulin.

      Vaikka tapailin vain varattuja naisia ja tein heti ensialkuun selväksi että haluan ja tarjoan vain seksiä, se tapahtui.

      Rakastuin.
      Enkä perkele edes yksin, nainen rakastui myös minuun.

      Laitettiin suhde poikki, mutta myöhemmin alkoi kutkuttamaan, olimme yhteyksisä ja yht'äkkiä taas samassa sängyssä.
      Sitten taas erossa, vällin viikkoja, väliin kuukausia.
      Väliin omasta aloitteestani, väliin naisen.

      Rakkaus syveni.

      Sitten en enä kestänyt.
      Otin eron vaimosta, nyt lapset vuoroviikoin minulla, vuoroin vaimolla.
      Rakastamani nainen on edelleen naimisissa ja tapailee minua.
      Edelleen meillä on silloin tällöin myös "taukoja".

      Tunnen olevani lelu, mutta olen silti mieluummin lelu kuin en mitään.
      Maailman parasta seksiä saa vain yhdestä osoitteesta.

    • Avioliitto

      "Maailman parasta seksiä saa vain yhdestä osoitteesta."

      Näin Jumala on suunnitellut siksi mikään muu ei toimikkaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      336
      12113
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      157
      11164
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      278
      6526
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      253
      5323
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      186
      3782
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      176
      3603
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      60
      2651
    8. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      137
      2184
    9. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      329
      2020
    10. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      13
      1894
    Aihe