Mihin kuntopyöräily auttaa?

Olen kuullut että kuntopyöräily auttaa vain peppu-, reisi-, ja sääriläskeihin, mutta kai se auttaa myös vatsaläskeihinki?
2157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rasvaa ei voi polttaa paikallisesti.

Äänestä

Sitä rasvaa lähtee tasaisesti koko kropasta.. itsellä näkyi viikon jälkeen eniten vatsassa läskin katoaminen.. Poljin siis kuntopyörää 5 kertaa viikossa aina tunnin ajan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nuori laihduttaja kirjoitti:

Olen kuullut että kuntopyöräily auttaa vain peppu-, reisi-, ja sääriläskeihin, mutta kai se auttaa myös vatsaläskeihinki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu