vai onko se enemmänkin naisten juttu?
Saavatko miehet syödä karkkia ja sipsejä,
8
188
Vastaukset
- .....
Keneltä pitää kysyä lupa?
Ei, kyllä jäätelö ja kaakao on miehisempi juttu.
- Ikisinkku M
Sekä miehet että naiset jotka osaa syödä karkkeja ja sipsejä oikein, siis kohtuudella ja muodottomaksi lihomatta saavat niitä syödä.
- citynainen
=)
Mies joka ei syö kanssani sipsejä ei ole mies tyyliini,..niin harva on,..ovat niin eri piireistä,..oikeasti.
Ottaisin seksiä sipisannoksen tilalle jos saisin*:/ - Ikisinkku M
citynainen kirjoitti:
=)
Mies joka ei syö kanssani sipsejä ei ole mies tyyliini,..niin harva on,..ovat niin eri piireistä,..oikeasti.
Ottaisin seksiä sipisannoksen tilalle jos saisin*:/Olisikohan sinulle ihanne sitten mies jolle ensin syöttäisit sipsejä kädestä ja sitten jälkiruuaksi seksillä polttaisit kertyneet kalorit :)
- citynainen
Ikisinkku M kirjoitti:
Olisikohan sinulle ihanne sitten mies jolle ensin syöttäisit sipsejä kädestä ja sitten jälkiruuaksi seksillä polttaisit kertyneet kalorit :)
Juu. Justiinsa sellainen,..tai sitten jäisi sipsit vain yksinkertaisesti väliin.
Ite ainakin syön niitä millon huvittaa ja nainenkin sais syödä kanssani :) Jos vaan sellanen joskus olis.
ATM = Syö sipsejä
Aisuri = Kysyy vaimolta mitä karkkia tämä haluaa ja syö itsekin muutaman, mikäli vaimo antaa
Jyystärikarju = Syö habaneroja suoraan kulhosta
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101104
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82824Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18649Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264616- 76590
- 104574
- 54547
- 26522
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49513- 47437