Moikka olen 12v. Tyttö ja olen sanonut poikaystävälleni jo kaiken, mutta jotain pitäisi vielä sanoa, mutta mitä??
mitä sanoa poikaystävälle
7
2294
Vastaukset
- jyystäjä--.
Sano sille että et ikinä pääse naimaan mun neitsyyttäni pois. Annan sen jollekkin ulkomaalaiselle mustalle miehelle.
- 12v tyttö
Tarkoitan kyllä jotain mistä hän tulisi iloiseksi!
- dyyddy
12v tyttö kirjoitti:
Tarkoitan kyllä jotain mistä hän tulisi iloiseksi!
Ole rennosti oma itsesi. Älä yritä tietoisesti koko ajan liikaa miellyttää. Tietysti joskus on kiva yllättää toinen ihanilla jutuilla, mutta jatkuva hehkutus tekee koko hommasta epätodellista.
Kokemusta on. Seurustelin yhden pojan kanssa 13-15 vuotiaana, eli pari vuotta. En sanonut kritiikkiä, en rentoutunut, yritin hullun tavalla...
Nyt ikää 34 ja elämä on paljon helpompaa.:) Silti ilahdutan läheisiäni.
- Anonyymi
Voisit sanoa/kysyä siltä siis tekstin kautta että mistä se tykkää eniten tai jos olet jo kysynyt/sanonut niin kysy siltä että kenestä kaikista se on tykännyt (:
- Anonyymi
Kysy tulevaisuudestaan, ammattihaaveista, harrastuksista, musasta, tv-ohjelmista (tai striimeistä). Pelaatko/pelaako WoW tms? Niistäsaa juttua irti.
joskus on vain ihanaa olla ihan hiljaa toisen vieressä ja pitää vaikka käpälästä. Ei siihen sanoja aina tarvita, pulinaa on liikaakin!! No enpä oikein tiedä, kun en tunne sinua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1333612
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1282576- 242126
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.222030Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s291603Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää181589Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291580Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?301021- 87952
Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai64926