Mies ei hyväksy koiriani.

harmitus

Miten saisin miesystävän hyväksymään koirani. ei voi sietää että otan ne saman sänkyyn. aina me ollaan nukuttu yhes. en voi luopua tavasta

10

402

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siismiksi

      Olet itsellesi miestä ottamassa tai ottanut jo ja mies haluaa että hänen paikka on yöllä vieressäsi, ei koirien. mitä sinä miehellä jos kerran koirat on parempaa nukkumaseuraa?

    • elukat unileluna, yö

      Vanha, loppuun kulunut provo? Mutta eläimen paikka on lattialla ja jossain muualla lattialla kuin makkarissa. Kuka haluaa nukkua haisevan ja kuolaavan elukan vieressä? Yök. Et sä miehellä mitään tee, jos koirat on sulle maailman tärkeimpiä ja käytät niitä unilelunakin.

    • 7yt68

      Koirat haisee. Seukaksin naisen kans joka halusi nukkua koiransa kanssa mielummin kuin mun kanssa. Otinkin siten eron.

    • 20+18

      Minkä ihmeen takia haluat edes olla miehen kanssa, joka ei siedä koiriasi?

    • näin se vaan on

      En minäkään koirallisena halua koiriani sänkyyn. Toki ne saavat olla makkarin lattialla. Ja sellaista miestä en voisi ikinä kuvitella ottavani, joka ei pitäisi tai edes sietäisi koiriani.

    • Tapailin aikoinani aloittajan kaltaista naista, joka päästi koiransa sänkyyn. Tapailu loppui lyhyeen, sillä en voi sietää karvakasaa sängyssäni ja koira oli muutenkin aivan sekopää, koska ei tiennyt paikkaansa laumassaan.

    • lifemocker

      etsimällä sellainen mies joka pitää eläimistä/koirista

    • mirotic

      Etsi mies joka on eläinrakas ja koirat samasa sämngyssä ei olisi hänelle ongelma.

      Itsekin olen etsinyt kumppania joka on hurjan eläinrakas, etenkin kissaihminen. Ja sellaisen löysinkin! ;P ♥

    • amadeea88

      Mullakaan EI TODELLAKAAN koira olis sängyssä , eikä se sinne onneksi pääsekkään, kun on parvi... Sänky onkin sitten suunnilleen ainoa paikka kodissani, jonne koiralla ei ole pääsyä, eikä lupaa mennä.

      Ymmärrän siis miestäsi oikein hyvin ja kehotan sinua päättämään, kuka/mikä on sängyssäsi lopulta se, jonka sinne mieluummin otat??

      Minäkään en suostuisi nukkumaan sellaisen miehen sängyssä, jossa en pääse edes miehen lähelle, kun koira/koirat makaa välissä...

    • Koira vai mies

      Mies vaihtoon, tuollainen suhtautuminen ei tiedä hyvää suhteenne tulevaisuuden kannalta. Koirat ovat olleet ennen miestä joten mieti kumpi todella on tärkeämpi, uusi miestuttavuus vai koirat joihin sinulla tod. näk on pidempi/vahvempi kumppanuussuhde. Itse ainakaan en ikinä ottaisi tuollaista miestä, alkaisi heti hälytyskellot soimaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      190
      1965
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      113
      1053
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      114
      1046
    4. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      20
      757
    5. Mitä muistoja teillä on kaivatusta?

      😇
      Ikävä
      52
      704
    6. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      32
      643
    7. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      42
      608
    8. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      175
      557
    9. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      528
    10. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      9
      482
    Aihe