Kertokaas miehet, että jos olette/jos löytäisitte "sen oikean" jonka kanssa haluatte/haluaisitte perustaa perheen ja jakaa yhdessä risut ja ruusut, niin miten sen näytätte sanoilla ja teoilla tällä "oikealle"?? :)
"SEN OIKEAN löydettyä
marsu7
3
140
Vastaukset
- Ikisinkku M
En varmaankaan ihan heti sanoilla tai teoillakaan näyttäisi mitään etten säikäyttäisi pois ja koska minusta tekojen tulee vastata sanoja tuskin mitään mahdottomia pilvilinnoja alkaisin rakentamaan, jos se kuitenkin osoittautuisi olevan ihan oikeasti "oikea" niin ehkä pikkuhiljaa pääsisin irti sitoutumiskammosta ja saattaisin alkaa jotain yhteistä tulevaisuutta suunnittelemaankin mutta senhän sitten aika näyttäisi.
- IkikinkkuM
Paistaisin hänelle kinkun/kalkkunan uunissa ja/tai broilerin.
Teen niinkuin sanon tekeväni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17595- 93535
- 65531
- 26512
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437