99 eroa päivässä riittää eroenätykseen

Loppukuulle riittää keskimäärin 99 eroa päivässä, jotta tästä elokuusta tulee historian vilkkain eroelokuu.

Hyvältä näyttää...
150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toissapäivänä 99, eilen 99... Nyt 102. Aika rimaa hipoen menee. Tulisi nyt muutama vilkas päivä edes.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


elokuu2013... kirjoitti:

Loppukuulle riittää keskimäärin 99 eroa päivässä, jotta tästä elokuusta tulee historian vilkkain eroelokuu.

Hyvältä näyttää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu