Päänahan ja kasvojen hikoilu

Mulla on lähes aina naamassa ja päänahassa pieni nihkeä hiki ja sitten heti kun rupeaa liikkumaan (esim. koulun liikkatunnit) niin jonkin ajan päästä naama on ihan litimärkä ja hiukset sen näköset että olis suihkussa käynyt!! :|| Voiko tälläseen saada mitään apua?! :d
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei.

Jotkut ihmiset vaan hikoo koko päästä noin paljon.

Sitä ei voi estää edes D-vitamiinia syömällä vaikka silti pitää sitä syödä ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


soijjjaaapukkaa kirjoitti:

Mulla on lähes aina naamassa ja päänahassa pieni nihkeä hiki ja sitten heti kun rupeaa liikkumaan (esim. koulun liikkatunnit) niin jonkin ajan päästä naama on ihan litimärkä ja hiukset sen näköset että olis suihkussa käynyt!! :|| Voiko tälläseen saada mitään apua?! :d

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu