Päätin viiltää itseni auki koska en nää tässä maaimassa mitään elämisen arvoisa. Eikö tässä loppujenlopuksi katsella vaan et kuka kestää ja kauanko.. en vaan voi elää kaiken kanssa mitä olen tehnyt. Toivon kaikkea parasta läheisilleni ja toivottavasti he tajuavat että näin on paras. Kannattaa kaikkien muistaa että mitä elämässä tekee kantaa mukanaan loppuun asti.
ei vaan kestä enää
asd123321
3114
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
ja sitte mä heräsin.
Onneksi heräsit ja näit vian unta. Mutta jos on tottakin niin ihminen voi tehdä sovinnon menneisyyden, läheisten ja Jumalan kanssa. Peli ei ole koskaan menetetty: muistakaa tämä.
Jos kaikkea muistelisi joutuisi totta tosiaan viiltämään itsensä auki.
Kaikilla on asiaoita joita ei kannata muistella, enemmän tai vähemmän. Olen tehnyt paljonkin väärin, mutta en keskimääräistä enempää, joten elelen rauhassa sen ajan joka minulle on suotu.