Se häviää ilmeisesti vasta 25-vuotiaana. Tässä esimerkiksi Jennifer Aniston:
21v ihan lapsi
http://2.bp.blogspot.com/_Mg21D41sNK4/S7r2cB_hQ2I/AAAAAAAAAVg/mRrjStU33HE/s1600/95779_f520.jpg
25v kaunis aikuinen nainen
http://blog.salonbuzz.com/wp-content/uploads/2011/09/Salon-Buzz_Jennifer-Aniston-Rachel-haircut.jpg
21v ihan lapsi
http://2.bp.blogspot.com/_Mg21D41sNK4/S7r2cB_hQ2I/AAAAAAAAAVg/mRrjStU33HE/s1600/95779_f520.jpg
25v kaunis aikuinen nainen
http://blog.salonbuzz.com/wp-content/uploads/2011/09/Salon-Buzz_Jennifer-Aniston-Rachel-haircut.jpg
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hirveän leveä naama tuolla Jenniferillä. Ei tosin ole koskaan ollut mikään kaunotar. Ihan hyvännäköinen nainen, muttei mikään erityinen.
Itseäni taas ei miellytä yhtään. Samaa sarjaa kuin Cameron Diaz.
Hän on käynyt aika monessa kauneusleikkauksessa ;) kuten lähes kaikki muutkin jenkkijulkkisnaiset
Juu kyllähän se näkyy että on naamaa kirsitetty jotta tämä pyöreä leuka poskilinja on lähtenyt rasvaimua.Näin sitä maailmalla tehdään..: ) Plastiikkakirurgia sielläpäin niin normijuttua alkaen jo 30-luvun Hollywoodien tähdistä.Taviksetkin saavat jo 18v ekan nekkuleikkauksen tai rintaoperaation lahjaksi..:o
Ei ehkä pyöreys niinkään kuin hius- ym. tyyli, meikki ja kuvaukselliset asiat; kuvakulma, valotus, j n e ... Tuossa vaiheessa iällä ei juurikaan merkitystä, kaikella ulkoisella tehdään ihmeitä ja 'taikoja', joita tavallisen tanelin silmä ei snaijaa.
Jennifer Anistonia on leikattu enemmän kuin 80v mummelia peräkyliltä.Tajua se,
Paljon parempi tuossa ekassa kuvassa. Se varmasti näyttää lapselta jos kuiva ja kurttuinen on oma naisihanne.
Niin tuppaa se rasvakerros kasvoista lähteä iän myötä jos ei radikaalisti elopaino nouse.. -huomattu on! :)
Ei siihen tarvita edes veistä.. tunnen muutamia muitakin naisia, jotka ovat 30 täytettyään alkaneet ns.kuivua naamasta. Pirtsakoita sähköjäniksiä muuten ovat, eivät näännytä itseään.. liikkuvaisia ja eloisia muuten vaan. Naama siitä kärsii sitten.. mutta mielummin se vähän kuivempi naama muutamalla rypyllä silmäkulmissa kuin roikkuvat posket ja kaulanahka tuulessa lerppuen.. :D
Makuasioita.