Kenelle rakentaisit Taj mahl´in...

... onkohan sellaista naista olemassakaan jolle rakentaisit Taj mahl´in jos voisit?
7736
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Hakisin vaikka kuun taivaalta, jos saisin naisen, jota rakastan. Ei taida vain olla käyttöä kuulle eikä Tajmahal'illekaan. Kun naiseni on tehnyt päätöksensä, niin taitaa tällä kertaa pitää - tunteista viis.

Ehkä helpompi ratkaisu hänelle, mutta sisimmässäni uskon yhä rakkauden voimaan.

Äänestä
  • ...Sellaiseen palatsiin mutta olisin valmis yrittämään. Sitäpaitsi sellainen on jo kerran tehty, seuraavan tulisi olla jotain paljon suurempaa. Tämä ei kylläkään ole lupaus... Sillä silloin sellasen olis noustava, mutta tällä hetkellä elämässäni ei ole sitä tyttöä, joka sellaisen antsaitsee, riittävän lähellä.

    Äänestä

jonka jätin tyhmänä suhteemme ollessa kriisissä, jos se vain auttaisi minua saamaan toisen mahdollisuuden rakkaimpani kanssa.

Äänestä

itselleni rakentaisin

Äänestä

Minulle riittää muutama tunti sängyssä naisen kanssa puolenkymmentä kertaa viikossa. Mitään muuta tarvetta en ole naiselle keksinyt, joten mitään linnoja, palatseja tai palkintoja en anna enkä antaisi yhdellekkään heistä.

Äänestä

No tietenkin sellaiselle naiselle joka moisen lukaalin myös siivoaisi.

Äänestä
  • APUA! hehhee....

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


.... kirjoitti:

... onkohan sellaista naista olemassakaan jolle rakentaisit Taj mahl´in jos voisit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu