Maanantaina alko ja en vieläkään tässä muksuilta ehtinyt tehdä kotitreeniä enkä tajua miten jatkossakaan.Mitähän oikeen kuvittelin :( Sinne meni rahat turhaan.
Harmittaa kun liityin Jutan diettiin
5
467
Vastaukset
- Ryhtiliike hei!
Nyt on vasta keskiviikko, kyllä sä ehdit järjestelemään elämäsi niin että ehdit.
Herää paria tuntia aikaisemmin. Äläkä vaan sano, ettet jaksa. Minä herään välillä jopa klo 02:00 aamulla, ja ehdin treenata. Illalla menen sitten aikaisemmin nukkumaan sellaisina päivinä.
Miten sun lapset heräilee? Koska menee nukkumaan? Ainakin siinä on hyvin aikaa. Voit myös ottaa muksut mukaan, kun menet vaikka ulos tekemään treeniä. Kakarat leikkipaikalle ja mutsi treenaa siinä vieressä.
Jos muksut jo pyöräilevät, kävele rinnalla. Jos vain joku tai ei yksikään, niin muut rattaisiin ja menoksi.
Se on kiinni ihan vain ja pelkästään omasta TAHDOSTA. Jos haluat jotain oikein kovasti, se kyllä järjestyy. PÄÄTÄ että nyt lähtee!- kaikkee kanssa
Kilojen tiputtamiseen ei tarvita mitään hikitreeniä eiköhän loppupeleissä ratkase Se mitä syöt
- Ryhtiliike hei!
kaikkee kanssa kirjoitti:
Kilojen tiputtamiseen ei tarvita mitään hikitreeniä eiköhän loppupeleissä ratkase Se mitä syöt
Elämäntavat ratkaisevat. Liikunta ja terveellinen ravinto ovat yksiä osa-alueita elmäntavoissa.
Kiloja saa pois vaikka sairastumalla syöpään. Mutta jos haluaa laihtua terveesti ja terveellisesti ja myös saada pysymään kilot poissa, liikunta on tutkimusten mukaan se mikä on saanut entiset lihavat pysymään normaalipainoisina jatkossakin. Muut jojo-lihovat. - Nainen93
kaikkee kanssa kirjoitti:
Kilojen tiputtamiseen ei tarvita mitään hikitreeniä eiköhän loppupeleissä ratkase Se mitä syöt
Jos haluaa olla laiha ja kiintee,niin silloin tarvitaan hikitreeniä!
Ene-dietti on turvallinen vaihtoehto helppoon mutta monipuoliseen laihdutusruokaan, kunhan noudattaa ohjeita.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467595
- 334193
- 573695
- 503180
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons602507- 542388
- 512358
- 402329
- 162276