flirtfair

Mitä mieltä kyaeisestä deittipalstasta...... Täysin paska omasta mielestäni.
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Erehdyin kerran tuonne vuosi sitten, edelleen mun sähköpostiini tulee niiltä skeidaa "mitä vielä odotat [nimi]". En muista tunnuksiani joten en pääse sinne tumppaamaan tuota spämmäystä ja sähköpostitili johon ne viestit tulee niin siellä ei ole spämmifiltteriä joten sieltäkään ei voi estää niitä :(

Täysin paska koko flirtair, varoitan, älkää edes kokeilko sitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


En maksa kirjoitti:

Mitä mieltä kyaeisestä deittipalstasta...... Täysin paska omasta mielestäni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu