Mainontaa

Zaijaijaijai et on muuten kova toi Tiger Army III. Tämä bändi kyl pitäs saada Suomeen, jos mikä!!!!!!!!
5284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Yks paskimpia mitä koskaan on tullu vastaan. Ei tarvita Suomeen.

Äänestä

Ihan jees!! ;)

Äänestä
  • Kyl se enempi lähmepänä punkkia on ku rock & rollia.


    Ja homojahan ne on tottakai

    Äänestä

  • Tsoni Rokett kirjoitti:

    Kyl se enempi lähmepänä punkkia on ku rock & rollia.


    Ja homojahan ne on tottakai

    Se on kyllä enempi psychoo..

    Äänestä

uusin levy on paras. Ehdottomasti suomeen!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nick13 kirjoitti:

Zaijaijaijai et on muuten kova toi Tiger Army III. Tämä bändi kyl pitäs saada Suomeen, jos mikä!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu