Tiukka pillu jota voi porata läpi vuorokauden. Varsinkin töiden jälkeen pitää olla valmis porattavaksi.
Pitää olla
kyntömies
6124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jaahas, menee kohta tämäkin threadi varmaan poistoon. Vähän turhan karskilla tyylillä kyllä aloititkin, mutta tosiasiahan on se, että tiukka pillu on paras pillu. Vaikka kuinka asiallisesti tästä keskustelisi, naiset eivät vaan kestä totuutta ja joku pyytää tämänkin varmasti poistoon.
Jos keskustellaan mistä tahansa muusta naisen ominaisuudesta, on se ihan ookoo. Kysehän on Ihannenainen-palstasta ja täällä pitäisi saada esittää mikä on ihannenainen kullekin. Mutta ilmeisesti ei ole sallittua sanoa jokamiehen unelmaa eli että naisella olisi tiukka. Kertokaa nyt joku nainen toki miksi tästä aiheesta ei saisi muka jutella? Eikö mies muka saisi toivoa naiselta tiukkaa? Kyllähän naisetkin isoa toivovat ja toitottavat sitä erinäisillä foorumeilla.
Ämpärit muuttuu kateellisiksi.
Juu kyllähän tiukkaani saa laittaa jos vaan kalun omistaja osaa meisseliään käytellä ja sattuu olemaan mun mies, ja sehän osaa ;D
Sulla on keino saada miehet hallintaasi.
He's going all out.
Katsotaan vetääkö joku lihava luuseri herneen nenään, mutta mielestäni suomalaisilla naisilla on tiukempi kuin venäläisillä tai virolaisilla. Ruotsalaisista ei ole kokemusta. Tiukin tapaus oli yksi suomalaisvenäläinen Paula nimeltään.