Olen alkanut kaipaamaan hellyyttä ja rakkautta. Alkanut nimenomaan, koska se että itse sitä annan ei enää riitä.
Mies ei välitä halailla eikä suudella. Hän vastaa pusuun kun annan, mutta itse ei koskaan minua suukottele. Puhumattakaan suutelemisesta.
Halailen häntä aina silloin tällöin kun haluan hänen lähelleen, hän ei koskaan. Ja viime aikoina kun olen häntä lähestynyt halausaikeissa, hän kavahtaa ja muuttuu vaikeaksi. Ei hän mikään casanova ole koskaan ollutkaan, mutta sekin vähäinen mitä ennen oli, on lähes kokonaan loppunut.
Kaipaan aikoja jolloin olin toisen miehen kanssa. Vaikka tiesin että rakkaus oli yksipuolista ja vain minä rakastin häntä, hän kuitenkin osasi olla hellä ja intohimoinen. Nautin huomiosta ja ihanista suudelmista ja upeasta seksistä.
Mitä teen? Tämä mies sanoo rakastavansa minua kun sitä kysyn, ei koskaan omasta aloitteesta. Rakastan häntä oikeasti, mutta janoan läheisyyttä ja ihania intohimoisia suudelmia.
En halua pettää enkä hakea intohimoa mistään muualta. Jos ottaisin yhteyttä tähän toiseen mieheen, saisin ehkä vähän aikaa nauttia taas samoista tuntemuksista. Erona vaan se että en enää rakasta häntä.
Onko tähän vain tyydyttävä ja katsella romanttisia elokuvia ja itkeskellä salaa?
Meneekö tämä vaihe joskus ohi ettei enää välitä ja tyytyy elämään elämää jossa ei näytetä tunteita eikä pidetä toista hyvänä?
Hellyyttä ja rakkautta
Pehmeät huulet
0
164
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset21917106Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16812168Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415950Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644842MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny134736Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193937Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843565Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1332987S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2211328- 851001