Ottakaa relaa

Ette ole niin paskoja kuin luulette. Edes sinä "kelpaamaton mies", et ole niin paska kuin olet itsesi määritellyt. Ota rennosti vaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Johan kerran määrittelin, että olisin mielestäni hyvä mies parisuhteeseen, vaikka toki täydellinen en olekaan. Sen sijaan naiset ovat määritelleet minut kelpaamattomaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Relax don't do it kirjoitti:

Ette ole niin paskoja kuin luulette. Edes sinä "kelpaamaton mies", et ole niin paska kuin olet itsesi määritellyt. Ota rennosti vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu