Mistä löytää samanhenkinen nainen?

Olen mietttinyt pitkään Mistä löydän samanhenkinen naisen?
olen jo pitkään harrastanut vanhoja v8 autoja ja tuppaa noi naiset olemaan liian tylsiä kun heitä ei saa mukaan alan tapahtumiin ..
Toiseksi noi baarit on nähty alholi kun ei maistu

tre 36
1117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

noh kokeile treffipalstaa, naiset kuitenkaan harvoin on kiinnostuneita autoista, mikset hommaisi mies-puolista kaveria enemmin?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


v8kone kirjoitti:

Olen mietttinyt pitkään Mistä löydän samanhenkinen naisen?
olen jo pitkään harrastanut vanhoja v8 autoja ja tuppaa noi naiset olemaan liian tylsiä kun heitä ei saa mukaan alan tapahtumiin ..
Toiseksi noi baarit on nähty alholi kun ei maistu

tre 36

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu