Onko ok jos ei seiso kaatokännissä?

Selvinpäin ja darrassa kyllä seisoo (suorassa ja kovana), mutta pakko myöntää, että kaatokänissä seisokin kanssa on onglmiea?

Ymmärtääkö naiset tämän vai pitäisikö kaatokännissäkkin seisoa tikkusuorana?
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei seiso kun jännittää liikaa ja sitten joutuu juomaan itsensä kaatokänniin ja silloinkaan ei seiso. Perkele!

Äänestä

täytyy tehdä pyhiinvaellusmatka Viagaran Putouksille. siletä voi heti jatkaa Venuksen kukkuloille ja Uranukseen, hopi hopi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


no vittu joku kirjoitti:

Selvinpäin ja darrassa kyllä seisoo (suorassa ja kovana), mutta pakko myöntää, että kaatokänissä seisokin kanssa on onglmiea?

Ymmärtääkö naiset tämän vai pitäisikö kaatokännissäkkin seisoa tikkusuorana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu