Onko tää todellakin tarkoin suunniteltu juttu?Varmaan lapsi onkin nähnyt jonkin henkilön poistuvan asunnosta.Mutta kuka,sitä ei kukaan saa tietää.En vain voi ymmärtää sijaisvanhemmat,ostaa veneet-auton ,millä pitää lasten toimeentuki hoitaa.
Anneli Auer
selitlystä vailla
575
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Auer on kertonut,että tekijä tuli NOPEASTI sisälle ja oli LAHDEN KIMPUSSA.Mistä tekijä on voinut tietää missä huoneessa LAHTI ON OLLUT JA KÄYNYT KÄSIKSI?no suomessa suojellaan ihmeellisiä ihmisiä;tämä on sanottu nätisti:
hIENOSTI LAVASTETTU JUTTU,TYYNI OLEMUS EI KATUMUKSEN HÄIVÄÄ?
Anneli Auer kertoo,että suhde oli HYVÄ!?Muistaakseni hän sanoi tämän rikoksen tapahtuman jälkeen,että eikö tämä asia voi olla näin ,sii pitäisi unohtaa vai?Tällä tavallako ihmiset tulee nykyisin rikkaiksi?Jos vapautuu,rahaa tulee!
Hätäkeskus kysyy tunnetko sitä,ei on pimeetä.Tummat vaateet pitkähkö,naama ei kokonaan näkynyt,nyt on kuitekin muistanut,silmät nenät ja posket.
Kyllä NORMAALISTI ihminen ITKEE edes jossain vaiheessa puolisoann joa ,kerta ovat oleet onnellisia?