Reaktor YT neuvottelee?

roskapostirobotti3

Villi junahuhu kertoo, että Reaktor on aloittamassa yyteitä. Eioo vissiin ylihintaiset peruskoodarit uponnu markkinaan.

10

6482

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • reaktorilainen

      tottahan se on, tosin niistä ei huudella.
      varmaan osa porukasta menee edelleen kaupaksi, mutta osa ei - pitää pistää ikkunasta meilläkin sitten pihalle.

    • trololooo

      Onks tietoo pitääkö paikkansa vai onko kilpailijoiden trolli?

    • itduunari123123

      Piti tuolloin paikkaansa kyllä. Vaikea näistä on tietää ulkopuolelta, koska ei niistä tarvitse eikä edes kannata huudella julkisuuteen.

      Kaveri on sisällä firmassa, ja jos suunta ei muutu, niin syksyllä lähtee lisää.

    • törhönen

      Serkku on töissä Rekatorilla ja sanoi että johto olis keikannut kassan ja palkat maksamatta huhtikuusta lähtien?!? Ei oo serkku kovin hyvä koodajakaan ei ihme että menee huonsti.

      • lauriluiskaotsa

        Tuskinpa sentään, mutta kyllä siellä YT:tä käydään. Ei isossa mittakaavassa, mutta henkilökohtaisia yksittäisiä YT:tä koko ajan.

        Lopputulema on toki sama, eli kaveri lähtee.


    • ne ovat täälä

      Eikä se jää tuohon, paljastui myös että ne ovat reptiliaaneja ja söivät puolet työntekijöistä ja osan asiakkaistakin. Osa pääsi karkuun, mutta eivät uskalla puhua. Osa oli mukana juonessa, mm. Niinistö (katso googlesta "niinistö reptiliaani"). Tiedän koska talonmiehen kaverin poika oli paikalla!

    • insaideri

      Kuulemma yyteet taas päällä. Sisäpiiri kertoo, että toimiston muutto huonommalle sijainnille ja kiky saa väen liikkeelle

    • LähelläSivusta

      Olen seuraillut sankareiden hommia suht’ läheltä ja strategia on selkeesti valittu. Pumpataan rahat veroja turvaan ulkomaille ja pistetään putka lihoiksi hyvään hintaan vuoden / parin sisään.

    • Anonyymi

      Jaahas, joko mennään vuonna 2023?

    • Anonyymi

      tapahtuu nyt

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      67
      1232
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      901
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      335
      695
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      661
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      638
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      636
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      101
      625
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      592
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      574
    Aihe