petri munck on homo ja oikee kunnon sellanen sen laulu menee sillee et tiedäthän että tääl odotta levoton helvetti tuu tänne että levoton vittu pois lähtee
petri munck=homo
santeri
121396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Perustelepa väitteesi.
no tässä on perustelut no onks sun mielest antti tuisku hyvä ku petri munck on niitten laulujen oikee laulaja ja antti tuikulle löytyy niin paljon syit et ei ees kannata laittaa niin ja petri munck ja se laulaa ihan paskaa musaa sen toka biisi on sellanen ku sil on kaks saman nimisii biisei mut eri versioit niin se toinen versio oli jo tos äsköises viestis niiin se toi nen versio menee tälle tiedäthän et tääl levoton vittu on mut helvetti sen pois vie
Tässäpä oli niin vakuuttavat ja vedenpitävät perustelut että tämän jälkeen minäkin olen aivan vakuuttunut siitä että Petri on umpihomo!
Etpä taida piru parka tietää siinä tapauksessa millainen henkilö homo todellisuudessa on.
Hanki ensin aivot, sitten opettele käyttämään niitä, sen jälkeen opettele kirjoittamaan - ja sitten voit alkaa pohtimaan mikä homo todella on.
samalla logiikalla mä sit sanon että sä olet eunukki, kun et osaa kirjottaa selkeetä tekstiä.
anteeks vaan mutta peten biisit on hyvii...
ja noi väitteet että joku on homo voitte jättää omaan tietoonne..mitä se sitä paitsi muille kuuluu..
Eiköhän se ole aivan sama, onko se homo vai hetero. Se asiahan ei kuulu muille kun Petrille itselleen, sekä hänen kumppanilleen - oli kumpaa sukupuolta tahansa.
ja viel yks perustelu et petri on homo ku se on ollu antti tuiskunki kaa sängys
vai mistä tiedät kyseisen tapahtuneen?
tutkippa tää suomi24 kokonaa ni sit näät et se on homo meinaa tääl lukee ja on viel kuvii
pete on pikku homo jolla on lävistys kiveksessä mikä aiheuttaa hänelle lieviä ongelmia testosteronin tuotannossa-> lieviä/vakavia aivovammoja joka ilmenee heroes pelin kautta
oih Lyydia
Sun karvainen persees' mua kiihottaa
OIIIII LYYYYDIAAAAA
Hiroksen homo on elimen himoa, ja penikset marssivat kadulla
Oi kullivuori!
LYYYDIAA, SINUA MINÄ HALAJAN
- Jarkko