Mitä

ajattelette kun näette miehen jonka kynnet ovat lakatut?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tuossa menee tosi..tipu

Äänestä
  • Ei oikein miehekkäältä näytä?

    Äänestä

  • asentajana mustuu kirjoitti:

    Ei oikein miehekkäältä näytä?

    Kynsilakan ja rasvasta mustuneet kynnet erottaa. Kynsilakka on kynsissä, asentajan kohdalla taas olisi erittäin harvinaista, jos kynnet pelkästään mustuisi.

    Äänestä

Varakas Nalle kakkonen. Ei kun perääään!

Äänestä

Minä lakkaan kynnet joka viikko.

Äänestä

Raudanluja ammattilainen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tosi..tipu kirjoitti:

ajattelette kun näette miehen jonka kynnet ovat lakatut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu