http://www.iltalehti.fi/viihde/2013102517649267_vi.shtml
"miehet näyttävät parhailta, kun he ovat varmoja itsestään"
Ja AT-miehellä ei tunnetusti itsevarmuutta ole.
"miehet näyttävät parhailta, kun he ovat varmoja itsestään"
Ja AT-miehellä ei tunnetusti itsevarmuutta ole.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mutta kemiaa löytyy kaikilta.
Joo, toiset ovat nitroglyseriiniä tai kuningashappoa, ja me toiset neutraalia vauvan pyllyn kosteusvoidetta PH 7.
Kemiaa löytyy AT-mieheltä vain pullosta.
"kertoo suosivansa parrakkaita miehiä. Etenkin marraskuussa hän toivoo jokaisen miehen kasvattavan Movember-viikset."
No jos kerran yksi nainen kertoo totuuden, puhuu KAIKKIEN naisten suulla, niin siitä sitten partaa kasvattamaan.
Miten tulla itsevarmaksi? Minä luulen että joku sitä itsevarmuutta on tai ei ole. Minulla ei ole koskaan ollut.
Itsevarmuutta voi kyllä opetella jos tahtoo
Miten?
Kannattaa toki uskoa kaikki, mitä Iltalehti kirjoittaa. Sieltähän se lopullinen totuus löytyy. Iltalehti - kaikkien alojen asiantuntija-journal.
Hautalakin erosi kun iltalehti kirjoitti jutun. Samalla iltalehti argumentilla itkivät myös ensin vastaan.
Niin tämä Iltalehden "uutisointi" oli poliittista propagandaa, mutta kun lukijakunta koostuu lampaista, harva sitäkään älysi.
Ihmiset uskovat pinnallisiin arvoihin muita arvoja vahvemmin, koska pinnallisuus näkyy heti, kun taas muut arvot eivät ihmisestä näy päällepäin. Ulkomuodon perusteella muodostetaan pikakäsistys ja pikaluonnos toisen luonteesta. "Sen täytyy olla tosi ihana, kun se on tuon näköinen"
Jostain se ihannemies ja ihannenaisen kuva syntyy ja päässä synnytetään. Jonkinlainen kuva alitajuntaan on jostain jäänyt vellomaan, josta tuo unelma saa virtansa ja voimansa.
Kalju on muotia...minä haluan seuraavaksi mieheksi täysin kaljun komean miehen :)