Vinopenkki takkuilee

JOo, se on sellanen joka takkuilee joskus, tasapenkki menee ihan hyvin, nousussa on kuin maammekin pojat. Okei tässä tältä era. Se on moro pojat, HEIL!.
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kuka täällä oikein yrittää sotkea keskustelua? Minun esi-isieni pyhissä kirjoituksissa ei neuvottu vihaamaan muita. Onko meillä siis muukalaisia joukossamme?

Äänestä

Minä aukasin parvekkeen ja katsoin kun natsilippu liehui tangon nokassa.
Siikin hailit!

Äänestä

Loppuu kun näytät rälläkkää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kiiii KK kirjoitti:

JOo, se on sellanen joka takkuilee joskus, tasapenkki menee ihan hyvin, nousussa on kuin maammekin pojat. Okei tässä tältä era. Se on moro pojat, HEIL!.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu